Jdi na obsah Jdi na menu
 


Předzahrádky

Prostoru před domem jsme se naučili říkat slovem předzahrádka. Předzahrádky jsou sice svými rozměry méně tak velkorysé jako prostory hlavní zahrady, přesto nám však nabízí pestrou řadu možností, jak s tímto prostorem pracovat a tvořit. Mohlo by se zdát, že v porovnání s opravdovou zahradou mají jenom podružný význam, ale tak to není.
Jsou důstojnou součástí našich domů a při vstupu plní především reprezentativní funkci.
 Zatím co prostor hlavní zahrady obvykle patří soukromí, ve kterém nechceme být po těžkém pracovním dnu nijak rušeni, funkce předzahrádky je trochu jiná. Je to uvítací prostor pro hosty, kteří do domu přicházejí, ale stejně důležitá je i pro majitele samotného, který prostorem prochází vždy při cestě do domu nebo z domu.
Předzahrádka je také tak trochu projevem charakteru majitele domu. Svědčí o jeho hodnotách, prioritách i celkovému vztahu k životnímu prostředí. Předzahrádka má totiž ještě jedno velmi důležité poslání. Ať se nám to líbí, nebo ne, je také významným prvkem veřejné zeleně.
A proto se nebojte nás oslovit, jsme tu pro Vás, rádi Vám poradíme a pomůžeme s jejím vytvořením dle Vašich představ k Vaší plné spokojenosti.

 

 

předzahrátka, Velká Chuchle - Praha 5

Datum: 15. 4. 2013
Fotografií: 13
Složek: 0

předzahrátka, Dolní Břežany - Praha 4

Datum: 15. 4. 2013
Fotografií: 10
Složek: 0

předzahrátka, Lipence - Praha 16

Datum: 15. 4. 2013
Fotografií: 7
Složek: 0